PedroCar

Parking Lotnisko Malaga

Edificio "CheckPoint" Avda Comandante García Morato, 50 local 3, 29004 Málaga

PARKLOT > Lotnisko Malaga Costa del Sol > Parking PedroCar

Ogólne

PedroCar Málaga parking

Parkingi PedroCar oferuje łącznie 200 miejsc do zaparkowania samochodu na zewnętrznym parkingu. Ponadto jest to najtańszy parking lotniskowy w Maladze , jaki można znaleźć w okolicy, ponieważ można tam przechowywać samochód już od 4 € dziennie. Parking zapewnia usługę transferu pod halę odlotów i przylotów oraz transfer powrotny.

O co jeszcze można prosić od parkingu PedroCar?

Skorzystaj z serwisu mechanika, który naprawi każdą awarię. Jeśli chcesz odebrać swój lśniący samochód, możesz skorzystać z usługi myjni już od 9€. Możesz wybrać mycie wewnętrzne, zewnętrzne lub kompletne i odjechać samochodem tak, jakbyś właśnie odebrał go z salonu.

Jak znaleźć parking na lotnisku w Maladze?

Będzie to bardzo proste, ponieważ znajdziesz znaki w języku hiszpańskim i angielskim.. Nasz parking znajdziesz na Avenida Comandante García Morato. Będziemy na Ciebie czekać z szeroko otwartymi ramionami.

Galeria

Opinie

4.3/5
Łatwość dojazdu
5.0 / 5
Standard parkingu
-1.0 / 5
Obsługa parkingu
3.0 / 5
Jakość transferu
-1.0 / 5

Marta Z.

4.00/5

04.09.2022 11:24
Łatwość dojazdu
5/5
Obsługa parkingu
3/5

Dojazd do punktu kontaktowego super. Na miejscu dowiedzieliśmy się, że transfer do lotniska należy dopłacić mimo, że zapłacona usługa to zawierała:) na szczęście nie mieliśmy ciężkich bagaży i byliśmy wcześniej to mogliśmy się przejść :( Przy odbiorze kolejna niespodzianka nikt nie podjechał samochodem. Trzeba było szukać punktu kontaktowego. Auto było tam gdzie go pozostawiliśmy przed odlotem. Po wylądowaniu, skontaktowaliśmy się z obsługą parkingu i otrzymaliśmy informację, że za przyjazd należy zapłacić 59 eur. Z naszej strony brak zrozumienia dlaczego znowu mamy płacić i dlaczego nie ma auta przy hali przylotów. Wcześniej jak korzystaliśmy z tej usługi było perfekcyjnie, auto podjechało umyte i bez dodatkowych kosztów. Nie musieliśmy szukać naszego auta. Podsumowując nic nie zapłaciliśmy tylko oszukać się trzeba było i zostaliśmy przeproszeni.


Czytaj więcej: Opinie o parkingu PedroCar (53)

Mapa

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287), Usługodawca niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Serwisu umową dotyczącą usługi parkingowej pomiędzy Usługodawcą a podmiotami, będącymi właścicielami parkingów, którzy prezentują swoje oferty na Serwisie Usługodawcy. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na Serwisie Usługodawcy pochodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Rolą Usługodawcy jest:

 1. Umieszczanie w serwisie ofert usług parkingowych w brzmieniu przekazywanym przez właścicieli parkingów lub osoby odpowiedzialne za współpracę, w tym w zakresie cen. Usługodawca nie ma bowiem wpływu na wysokość ww. cen, nie modyfikuje ich oraz zawsze przekazuje najbardziej aktualne ceny, jakie udostępniają Parkingi oraz Partnerzy.

 1. Udzielanie podróżnym mailowo następujących informacji dotyczących głównych właściwości usługi:

 • lokalizacja Parkingu, dane kontaktowe do obsługi Parkingu;

 • Informacji dotyczących transferów, ewentualnie ich braku, w szczególności czasu ich trwania;

 • wszelkich udogodnieniach oferowanych przez Parking;

 • informacji o wymaganiach językowych, w przypadku, gdy skorzystanie przez podróżnego z niektórych usług parkingowych będzie zależało od skutecznej komunikacji ustnej;

 • informacji o dostępności usług parkingowych dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, a także, na wniosek podróżnego, dokładne informacje na temat możliwości ich dostosowania do jego potrzeb.

 1. Umieszczanie w serwisie informacji o:

 • cenie usługi parkingowej i sposobie dokonania zapłaty;

 • rodzaju dodatkowych kosztów, którymi Użytkownik może zostać obciążony;

 • prawie do rozwiązania przez Użytkownika umowy dotyczącej Usługi parkingowej w czasie przewidzianym przez Regulamin Serwisu przed rozpoczęciem Usługi parkingowej;

 • nazwie handlowej, adresie, wskazówkach dojazdu i godzinach pracy parkingu.

 1. Umożliwienie rezerwacji i zakupu usługi parkingowej oraz usług dodatkowych oferowanych przez Parking.

 1. Umożliwienie zakupu do usługi parkingowej ubezpieczenia oferowanego przez Partnera zewnętrznego niezwiązanego umową z Parkingiem – Inter Partner Assistance S.A.

 1. Dostarczanie indywidualnych informacji handlowych o ofertach Użytkownikom, którzy skontaktowali się z Serwisem za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 1. Prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych przez Użytkownika Umów, przez co rozumie się w szczególności przekazywanie informacji dotyczących rezerwacji od Parkingu oraz przekazywanie informacji od firmy ubezpieczeniowej, w przypadku takiego zakupu przez Użytkownika.

 1. Umożliwienie Użytkownikowi dokonywania zmian w rezerwacji w czasie przewidzianym przez Regulamin, przekazywanie wszelkich innych informacji mających wpływ na realizację Usługi parkingowej, a także wsparcie w zakresie komunikacji Użytkownika z Parkingiem w trakcie trwania Usługi parkingowej.

 1. Rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w ofercie Serwisu oraz obsługi posprzedażowej.

Rolą Parkingu jest:

 • dostarczanie do Usługodawcy ofert parkingu, w tym informacji o cenie usługi obejmującej w szczególności postój samochodu na terenie parkingu oraz ceny dodatkowych usług, z których korzysta Użytkownik;

 • dostarczanie do Usługodawcy danych i informacji niezbędnych do realizacji Usług parkingowych;

 • udostępnianie Usługodawcy prezentacji zdjęć parkingu i samochodów transferowych w dostarczanych do Usługodawcy ofertach;

 • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;

 • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Parking.

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji