PARK SANSECAR, S.L. odkryty

Parking Lotnisko Madryt

Camino de los Rosales, 58, 28860 Paracuellos de Jarama

PARKLOT > Lotnisko Madryt-Barajas > Parking PARK SANSECAR, S.L. odkryty

Ogólne

Jak zaparkować samochód w Sansecar?

Musisz po prostu udać się bezpośrednio do strefy odlotów lotniska w Madrycie, a jeden z kierowców zajmie się zarówno zaparkowaniem samochodu, jak i zwróceniem go pod te same drzwi po powrocie. Dzięki temu obiektowi jest to jeden z najpopularniejszych parkingów lotniskowych w Madrycie.

Bezpieczeństwo jest w pełni gwarantowane w Park Sansecar

Obiekty Park Sansecar, najlepszy parking na lotnisku w Madrycie, obecnie godny pozazdroszczenia bezpieczeństwo. Cały teren jest doskonale ogrodzony i zamknięty. Ponadto obiekt posiada zarówno całodobowy nadzór, jak i system nadzoru wideo, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoje i Twojego pojazdu. Ponieważ nie mogło być inaczej, kierowcy są ubezpieczeni, a klucze trzymane są w unikalnych schowkach w biurach.

Parkowanie samochodu nigdy nie było tak łatwe

Aby uzyskać dostęp do Sansecar , musisz udać się do terminalu odlotów na lotnisku, ponieważ to właśnie tam wysadzisz i odbierzesz samochód. Wystarczy podać numer lotu, aby kierowcy wiedzieli, do którego terminalu się udać, gdy Cię szukają. Jeśli jedziesz na lotnisko z południa, powinieneś jechać autostradą A-42 i jechać dalej M-14, aż dotrzesz do celu. Jeśli natomiast wyjedziesz z północy, musisz wsiąść do AP-61, a później dołączyć do AP-6, A-6 i M-40. Z zachodu kieruj się na A-50 i jedź dalej AP-51, AP-6, A-6 i M-40. Wreszcie, jeśli wyjeżdżasz ze wschodu, jedź A-40 i dołącz do A-40 i A-3, aż dotrzesz do M-40. Bez wątpienia najłatwiejszy sposób na znalezienie parkingu na lotnisku w Madrycie. Wystarczy pojechać na lotnisko w Madrycie, zostawić samochód i cieszyć się lotem. Najlepszy niskobudżetowy parking Barajas zajmie się resztą.

Mapa

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287), Usługodawca niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Serwisu umową dotyczącą usługi parkingowej pomiędzy Usługodawcą a podmiotami, będącymi właścicielami parkingów, którzy prezentują swoje oferty na Serwisie Usługodawcy. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na Serwisie Usługodawcy pochodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Rolą Usługodawcy jest:

 1. Umieszczanie w serwisie ofert usług parkingowych w brzmieniu przekazywanym przez właścicieli parkingów lub osoby odpowiedzialne za współpracę, w tym w zakresie cen. Usługodawca nie ma bowiem wpływu na wysokość ww. cen, nie modyfikuje ich oraz zawsze przekazuje najbardziej aktualne ceny, jakie udostępniają Parkingi oraz Partnerzy.

 1. Udzielanie podróżnym mailowo następujących informacji dotyczących głównych właściwości usługi:

 • lokalizacja Parkingu, dane kontaktowe do obsługi Parkingu;

 • Informacji dotyczących transferów, ewentualnie ich braku, w szczególności czasu ich trwania;

 • wszelkich udogodnieniach oferowanych przez Parking;

 • informacji o wymaganiach językowych, w przypadku, gdy skorzystanie przez podróżnego z niektórych usług parkingowych będzie zależało od skutecznej komunikacji ustnej;

 • informacji o dostępności usług parkingowych dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, a także, na wniosek podróżnego, dokładne informacje na temat możliwości ich dostosowania do jego potrzeb.

 1. Umieszczanie w serwisie informacji o:

 • cenie usługi parkingowej i sposobie dokonania zapłaty;

 • rodzaju dodatkowych kosztów, którymi Użytkownik może zostać obciążony;

 • prawie do rozwiązania przez Użytkownika umowy dotyczącej Usługi parkingowej w czasie przewidzianym przez Regulamin Serwisu przed rozpoczęciem Usługi parkingowej;

 • nazwie handlowej, adresie, wskazówkach dojazdu i godzinach pracy parkingu.

 1. Umożliwienie rezerwacji i zakupu usługi parkingowej oraz usług dodatkowych oferowanych przez Parking.

 1. Umożliwienie zakupu do usługi parkingowej ubezpieczenia oferowanego przez Partnera zewnętrznego niezwiązanego umową z Parkingiem – Inter Partner Assistance S.A.

 1. Dostarczanie indywidualnych informacji handlowych o ofertach Użytkownikom, którzy skontaktowali się z Serwisem za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 1. Prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych przez Użytkownika Umów, przez co rozumie się w szczególności przekazywanie informacji dotyczących rezerwacji od Parkingu oraz przekazywanie informacji od firmy ubezpieczeniowej, w przypadku takiego zakupu przez Użytkownika.

 1. Umożliwienie Użytkownikowi dokonywania zmian w rezerwacji w czasie przewidzianym przez Regulamin, przekazywanie wszelkich innych informacji mających wpływ na realizację Usługi parkingowej, a także wsparcie w zakresie komunikacji Użytkownika z Parkingiem w trakcie trwania Usługi parkingowej.

 1. Rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w ofercie Serwisu oraz obsługi posprzedażowej.

Rolą Parkingu jest:

 • dostarczanie do Usługodawcy ofert parkingu, w tym informacji o cenie usługi obejmującej w szczególności postój samochodu na terenie parkingu oraz ceny dodatkowych usług, z których korzysta Użytkownik;

 • dostarczanie do Usługodawcy danych i informacji niezbędnych do realizacji Usług parkingowych;

 • udostępnianie Usługodawcy prezentacji zdjęć parkingu i samochodów transferowych w dostarczanych do Usługodawcy ofertach;

 • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;

 • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Parking.

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji