PARK SANSECAR, S.L. odkryty

Parking Lotnisko Madryt

Camino de los Rosales, 58, 28860 Paracuellos de Jarama

PARKLOT > Lotnisko Madryt-Barajas > Parking PARK SANSECAR, S.L. odkryty

już od 216.68zł

Ogólne

Jak zaparkować samochód w Sansecar?

Musisz po prostu udać się bezpośrednio do strefy odlotów lotniska w Madrycie, a jeden z kierowców zajmie się zarówno zaparkowaniem samochodu, jak i zwróceniem go pod te same drzwi po powrocie. Dzięki temu obiektowi jest to jeden z najpopularniejszych parkingów lotniskowych w Madrycie.

Bezpieczeństwo jest w pełni gwarantowane w Park Sansecar

Obiekty Park Sansecar, najlepszy parking na lotnisku w Madrycie, obecnie godny pozazdroszczenia bezpieczeństwo. Cały teren jest doskonale ogrodzony i zamknięty. Ponadto obiekt posiada zarówno całodobowy nadzór, jak i system nadzoru wideo, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoje i Twojego pojazdu. Ponieważ nie mogło być inaczej, kierowcy są ubezpieczeni, a klucze trzymane są w unikalnych schowkach w biurach.

Parkowanie samochodu nigdy nie było tak łatwe

Aby uzyskać dostęp do Sansecar , musisz udać się do terminalu odlotów na lotnisku, ponieważ to właśnie tam wysadzisz i odbierzesz samochód. Wystarczy podać numer lotu, aby kierowcy wiedzieli, do którego terminalu się udać, gdy Cię szukają. Jeśli jedziesz na lotnisko z południa, powinieneś jechać autostradą A-42 i jechać dalej M-14, aż dotrzesz do celu. Jeśli natomiast wyjedziesz z północy, musisz wsiąść do AP-61, a później dołączyć do AP-6, A-6 i M-40. Z zachodu kieruj się na A-50 i jedź dalej AP-51, AP-6, A-6 i M-40. Wreszcie, jeśli wyjeżdżasz ze wschodu, jedź A-40 i dołącz do A-40 i A-3, aż dotrzesz do M-40. Bez wątpienia najłatwiejszy sposób na znalezienie parkingu na lotnisku w Madrycie. Wystarczy pojechać na lotnisko w Madrycie, zostawić samochód i cieszyć się lotem. Najlepszy niskobudżetowy parking Barajas zajmie się resztą.

Mapa

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności