Ogólne

ParkSist parking lotnisko Warszawa Okęcie to bezpieczny parking znajdujący się w Warszawie, przy ulicy Popas 4, nieopodal trasy S2 w pobliżu lotniska Chopina.

Zapewnia on 24-godzinną obsługę klienta i gwarantuje ochronę Twojego pojazdu. Parking oferuje aż 250 miejsc parkingowych. Jego dogodna lokalizacja zapewnia szybki transfer nowoczesną flotą klimatyzowanych i czystych pojazdów. Parking znajduje się zaledwie w odległości 6 km od Lotniska. Cały teren parkingu jest utwardzony, ubezpieczony i oświetlony przez całą dobę. Sieć monitoringu składająca się z kamer stale czuwa nad obszarem parkingu, zapewniając dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo na miejscu znajduje się personel, który nieustannie czuwa nad bezpieczeństwem Twojego pojazdu oraz pomoże z wniesieniem bagaży.

Na terenie parkingu znajduje się poczekalnia wraz z toaletą. Dodatkowym udogodnieniem dla klientów są darmowe napoje( kawa, herbata woda). Klienci mogą również skorzystać z darmowego Wifi.

Parking oferuje również ubezpieczenie OC dla wszystkich pojazdów wliczone w cenę.

Galeria

Opinie

2.3/5
Łatwość dojazdu
4.0 / 5
Standard parkingu
2.0 / 5
Obsługa parkingu
1.0 / 5
Jakość transferu
2.0 / 5

Tetiana V.

2.25/5

13.05.2024 9:11
Łatwość dojazdu
4/5
Standard parkingu
2/5
Obsługa parkingu
1/5
Jakość transferu
2/5

From the first day of parking till the last day my experience was horrible. First, they indicated that they are open 24 hours. It was reason for me why I have chosen it but it is deception. They are open only when they check -in or check out clients. I have forgotten the keys, written to the owner my request to take the keys. He was late for 45 minutes, I couldn't wait more as I had a train and had to leave the parking. The meeting at the airport was the same horrible, they waited somewhere, because "the police doesn't allow them to meet in the airport"!!! Do not recommend this place.


Czytaj więcej: Opinie o parkingu Parksist (1)

Mapa

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287), Usługodawca niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Serwisu umową dotyczącą usługi parkingowej pomiędzy Usługodawcą a podmiotami, będącymi właścicielami parkingów, którzy prezentują swoje oferty na Serwisie Usługodawcy. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na Serwisie Usługodawcy pochodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Rolą Usługodawcy jest:

 1. Umieszczanie w serwisie ofert usług parkingowych w brzmieniu przekazywanym przez właścicieli parkingów lub osoby odpowiedzialne za współpracę, w tym w zakresie cen. Usługodawca nie ma bowiem wpływu na wysokość ww. cen, nie modyfikuje ich oraz zawsze przekazuje najbardziej aktualne ceny, jakie udostępniają Parkingi oraz Partnerzy.

 1. Udzielanie podróżnym mailowo następujących informacji dotyczących głównych właściwości usługi:

 • lokalizacja Parkingu, dane kontaktowe do obsługi Parkingu;

 • Informacji dotyczących transferów, ewentualnie ich braku, w szczególności czasu ich trwania;

 • wszelkich udogodnieniach oferowanych przez Parking;

 • informacji o wymaganiach językowych, w przypadku, gdy skorzystanie przez podróżnego z niektórych usług parkingowych będzie zależało od skutecznej komunikacji ustnej;

 • informacji o dostępności usług parkingowych dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, a także, na wniosek podróżnego, dokładne informacje na temat możliwości ich dostosowania do jego potrzeb.

 1. Umieszczanie w serwisie informacji o:

 • cenie usługi parkingowej i sposobie dokonania zapłaty;

 • rodzaju dodatkowych kosztów, którymi Użytkownik może zostać obciążony;

 • prawie do rozwiązania przez Użytkownika umowy dotyczącej Usługi parkingowej w czasie przewidzianym przez Regulamin Serwisu przed rozpoczęciem Usługi parkingowej;

 • nazwie handlowej, adresie, wskazówkach dojazdu i godzinach pracy parkingu.

 1. Umożliwienie rezerwacji i zakupu usługi parkingowej oraz usług dodatkowych oferowanych przez Parking.

 1. Umożliwienie zakupu do usługi parkingowej ubezpieczenia oferowanego przez Partnera zewnętrznego niezwiązanego umową z Parkingiem – Inter Partner Assistance S.A.

 1. Dostarczanie indywidualnych informacji handlowych o ofertach Użytkownikom, którzy skontaktowali się z Serwisem za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 1. Prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych przez Użytkownika Umów, przez co rozumie się w szczególności przekazywanie informacji dotyczących rezerwacji od Parkingu oraz przekazywanie informacji od firmy ubezpieczeniowej, w przypadku takiego zakupu przez Użytkownika.

 1. Umożliwienie Użytkownikowi dokonywania zmian w rezerwacji w czasie przewidzianym przez Regulamin, przekazywanie wszelkich innych informacji mających wpływ na realizację Usługi parkingowej, a także wsparcie w zakresie komunikacji Użytkownika z Parkingiem w trakcie trwania Usługi parkingowej.

 1. Rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w ofercie Serwisu oraz obsługi posprzedażowej.

Rolą Parkingu jest:

 • dostarczanie do Usługodawcy ofert parkingu, w tym informacji o cenie usługi obejmującej w szczególności postój samochodu na terenie parkingu oraz ceny dodatkowych usług, z których korzysta Użytkownik;

 • dostarczanie do Usługodawcy danych i informacji niezbędnych do realizacji Usług parkingowych;

 • udostępnianie Usługodawcy prezentacji zdjęć parkingu i samochodów transferowych w dostarczanych do Usługodawcy ofertach;

 • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;

 • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Parking.

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji