Ogólne

Wygodne parkowanie na Lotnisku Chopina to klucz do spokojnej i przyjemnej podróży! Jeśli chcesz oszczędzić czas i uniknąć stresu związanego z szukaniem miejsca parkingowego przed odlotem to koniecznie skorzystaj z usługi Valet Parking.

Przyjedź do Strefy Kiss&Fly na odlotach, przekaż kluczyki obsłudze tuż przy wejściu na Terminal i ciesz się swym lotem. Resztą zajmie się profesjonalna i doświadczona kadra, która odprowadzi auto do dedykowanej, bezpiecznej strefy parkingowej na lotnisku. Dzięki tej wyjątkowej usłudze masz pewność, że Twój samochód jest w dobrych rękach!

Aby zyskać jeszcze wyższy stopień komfortu, możesz skorzystać także z dodatkowych usług, takich jak Fast Track oraz Business Pass Premium (przejście Fast Track + wejście do Salonu Executive: Preludium, Fantazja lub Etiuda).

Po przylocie odbierz swój samochód w szybki i prosty sposób w wygodnej lokalizacji na poziomie przylotów.

Zarezerwuj już dziś i rozpocznij podróż z Lotniska Chopina wygodnie i bez stresu! 

Galeria

Opinie

4.5/5
Łatwość dojazdu
3.9 / 5
Standard parkingu
4.8 / 5
Obsługa parkingu
4.9 / 5

Piotr J.

5.00/5

17.07.2024 11:15
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5

Mega wygodnie i szybko


jan c.

4.00/5

03.06.2024 13:10
Łatwość dojazdu
4/5
Standard parkingu
4/5
Obsługa parkingu
4/5

pełen komfort


Ewa

5.00/5

27.05.2024 16:57


Jacek

4.67/5

11.05.2024 15:23
Łatwość dojazdu
4/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5

Bardzo polecam jeśli chodzi o ochronę i profesjonalne podejście do usługi i klienta.


Paweł P.

5.00/5

07.05.2024 11:17
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5

Rewelacja gorąco polecam 😄👍


MARIA N.

4.67/5

06.05.2024 17:00
Łatwość dojazdu
4/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5

polecam będę korzystać


Wiesława M.

4.00/5

06.05.2024 13:03
Łatwość dojazdu
2/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5

Trochę słabo oznakowany dojazd do parkingu. Krążyłam 2 razy, dopiero po wykonaniu telefonu do obsługi parkingu- bardzo miła dziewczyna, dojechałam bez problemu. POLECAM. SUPER PARKING. OBSŁUGA I WIELKA WYGODA W PODRÓŻOWANIU


Krzysztof G.

3.67/5

06.05.2024 12:16
Łatwość dojazdu
2/5
Standard parkingu
4/5
Obsługa parkingu
5/5

Brak jasnej instrukcji procedury zdawania i odbioru auta na stronie internetowej. Ostatecznie, dzięki bardzo dużej życzliwości obsługi, która uzupełnia niedostatki tej wiedzy udaje się pokonać trudności w przyjaznej atmosferze. Sygnalizowany problem dotyczy osób, które pierwszy raz korzystają z Velvet. Następne będą zapewne już klarowne. System obsługi zdecydowanie różny na duży plus w porównaniu z działającymi w okolicy lotniska i na samym lotnisku parkingami.


MONIKA K.

5.00/5

06.05.2024 11:39
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5

Bardzo polecam szybko sprawnie bezproblemowo


Czytaj więcej: Opinie o parkingu Valet Parking – Lotnisko Chopina (9)

Mapa

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287), Usługodawca niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Serwisu umową dotyczącą usługi parkingowej pomiędzy Usługodawcą a podmiotami, będącymi właścicielami parkingów, którzy prezentują swoje oferty na Serwisie Usługodawcy. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na Serwisie Usługodawcy pochodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Rolą Usługodawcy jest:

 1. Umieszczanie w serwisie ofert usług parkingowych w brzmieniu przekazywanym przez właścicieli parkingów lub osoby odpowiedzialne za współpracę, w tym w zakresie cen. Usługodawca nie ma bowiem wpływu na wysokość ww. cen, nie modyfikuje ich oraz zawsze przekazuje najbardziej aktualne ceny, jakie udostępniają Parkingi oraz Partnerzy.

 1. Udzielanie podróżnym mailowo następujących informacji dotyczących głównych właściwości usługi:

 • lokalizacja Parkingu, dane kontaktowe do obsługi Parkingu;

 • Informacji dotyczących transferów, ewentualnie ich braku, w szczególności czasu ich trwania;

 • wszelkich udogodnieniach oferowanych przez Parking;

 • informacji o wymaganiach językowych, w przypadku, gdy skorzystanie przez podróżnego z niektórych usług parkingowych będzie zależało od skutecznej komunikacji ustnej;

 • informacji o dostępności usług parkingowych dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, a także, na wniosek podróżnego, dokładne informacje na temat możliwości ich dostosowania do jego potrzeb.

 1. Umieszczanie w serwisie informacji o:

 • cenie usługi parkingowej i sposobie dokonania zapłaty;

 • rodzaju dodatkowych kosztów, którymi Użytkownik może zostać obciążony;

 • prawie do rozwiązania przez Użytkownika umowy dotyczącej Usługi parkingowej w czasie przewidzianym przez Regulamin Serwisu przed rozpoczęciem Usługi parkingowej;

 • nazwie handlowej, adresie, wskazówkach dojazdu i godzinach pracy parkingu.

 1. Umożliwienie rezerwacji i zakupu usługi parkingowej oraz usług dodatkowych oferowanych przez Parking.

 1. Umożliwienie zakupu do usługi parkingowej ubezpieczenia oferowanego przez Partnera zewnętrznego niezwiązanego umową z Parkingiem – Inter Partner Assistance S.A.

 1. Dostarczanie indywidualnych informacji handlowych o ofertach Użytkownikom, którzy skontaktowali się z Serwisem za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 1. Prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych przez Użytkownika Umów, przez co rozumie się w szczególności przekazywanie informacji dotyczących rezerwacji od Parkingu oraz przekazywanie informacji od firmy ubezpieczeniowej, w przypadku takiego zakupu przez Użytkownika.

 1. Umożliwienie Użytkownikowi dokonywania zmian w rezerwacji w czasie przewidzianym przez Regulamin, przekazywanie wszelkich innych informacji mających wpływ na realizację Usługi parkingowej, a także wsparcie w zakresie komunikacji Użytkownika z Parkingiem w trakcie trwania Usługi parkingowej.

 1. Rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w ofercie Serwisu oraz obsługi posprzedażowej.

Rolą Parkingu jest:

 • dostarczanie do Usługodawcy ofert parkingu, w tym informacji o cenie usługi obejmującej w szczególności postój samochodu na terenie parkingu oraz ceny dodatkowych usług, z których korzysta Użytkownik;

 • dostarczanie do Usługodawcy danych i informacji niezbędnych do realizacji Usług parkingowych;

 • udostępnianie Usługodawcy prezentacji zdjęć parkingu i samochodów transferowych w dostarczanych do Usługodawcy ofertach;

 • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;

 • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Parking.

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji