Parkparadies

Parking Lotnisko Frankfurt

Lärchenstraße 106-108, 65933 Frankfurt am Main

PARKLOT > Lotnisko Frankfurt Ren-Men > Parking Parkparadies

Ogólne

Parkparadies Frankfurt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska we Frankfurcie. Posiada własny zamknięty, zabezpieczony i monitorowany teren. Parking działa na rynku od dłuższego czasu – od 2007 roku – i jest dobrze znany lokalnie. Dzięki transferowi można dotrzeć na swój lot w osiem do dziesięciu minut. Personel parkingu chętnie pomoże Ci i zajmie się zaparkowaniem na parkingu oraz załadowaniem Twojego bagażu.

Godziny pracy od 08:00 do 18:00 (rezerwacje poza tymi godzinami nie będą akceptowane).

Proszę pamiętać, że na miejscu akceptowana jest tylko gotówka!

Proszę zadzwonić do nas 30 minut przed przyjazdem na parking na numer podany w potwierdzeniu rezerwacji i wspomnieć, że są Państwo klientem Parklot

Wjedź na parking i zaparkuj samochód zgodnie z instrukcjami obsługi parkingu.

Zabranie klucza (klient TravelCar).

Zabierz ze sobą swój klucz (jeśli są wolne miejsca) za opłatą 10,00 €

.

Wóz będzie wtedy gotowy do wejścia na pokład

.

W przypadku rezerwacji miejsca parkingowego, transfer jest bezpłatny dla 3 osób. Od 4. osoby obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 7 € za osobę.

Dla dużych pojazdów obowiązuje dopłata, którą należy uiścić bezpośrednio na miejscu na parkingu w dniu przyjazdu:

.

Pojazdy ponadgabarytowe, na przykład VW Transporter, SUV, Amarok, Large Van : 20€

Pojazdy ponadgabarytowe na przykład : Large Buses Camper vans, Trucks : 40,00 €.

Bus wahadłowy zawiezie Cię do terminalu odlotów wygodnie i bezstresowo. Trasa trwa średnio tylko 8 minut.

Galeria

Mapa

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287), Usługodawca niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Serwisu umową dotyczącą usługi parkingowej pomiędzy Usługodawcą a podmiotami, będącymi właścicielami parkingów, którzy prezentują swoje oferty na Serwisie Usługodawcy. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na Serwisie Usługodawcy pochodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Rolą Usługodawcy jest:

 1. Umieszczanie w serwisie ofert usług parkingowych w brzmieniu przekazywanym przez właścicieli parkingów lub osoby odpowiedzialne za współpracę, w tym w zakresie cen. Usługodawca nie ma bowiem wpływu na wysokość ww. cen, nie modyfikuje ich oraz zawsze przekazuje najbardziej aktualne ceny, jakie udostępniają Parkingi oraz Partnerzy.

 1. Udzielanie podróżnym mailowo następujących informacji dotyczących głównych właściwości usługi:

 • lokalizacja Parkingu, dane kontaktowe do obsługi Parkingu;

 • Informacji dotyczących transferów, ewentualnie ich braku, w szczególności czasu ich trwania;

 • wszelkich udogodnieniach oferowanych przez Parking;

 • informacji o wymaganiach językowych, w przypadku, gdy skorzystanie przez podróżnego z niektórych usług parkingowych będzie zależało od skutecznej komunikacji ustnej;

 • informacji o dostępności usług parkingowych dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, a także, na wniosek podróżnego, dokładne informacje na temat możliwości ich dostosowania do jego potrzeb.

 1. Umieszczanie w serwisie informacji o:

 • cenie usługi parkingowej i sposobie dokonania zapłaty;

 • rodzaju dodatkowych kosztów, którymi Użytkownik może zostać obciążony;

 • prawie do rozwiązania przez Użytkownika umowy dotyczącej Usługi parkingowej w czasie przewidzianym przez Regulamin Serwisu przed rozpoczęciem Usługi parkingowej;

 • nazwie handlowej, adresie, wskazówkach dojazdu i godzinach pracy parkingu.

 1. Umożliwienie rezerwacji i zakupu usługi parkingowej oraz usług dodatkowych oferowanych przez Parking.

 1. Umożliwienie zakupu do usługi parkingowej ubezpieczenia oferowanego przez Partnera zewnętrznego niezwiązanego umową z Parkingiem – Inter Partner Assistance S.A.

 1. Dostarczanie indywidualnych informacji handlowych o ofertach Użytkownikom, którzy skontaktowali się z Serwisem za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 1. Prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych przez Użytkownika Umów, przez co rozumie się w szczególności przekazywanie informacji dotyczących rezerwacji od Parkingu oraz przekazywanie informacji od firmy ubezpieczeniowej, w przypadku takiego zakupu przez Użytkownika.

 1. Umożliwienie Użytkownikowi dokonywania zmian w rezerwacji w czasie przewidzianym przez Regulamin, przekazywanie wszelkich innych informacji mających wpływ na realizację Usługi parkingowej, a także wsparcie w zakresie komunikacji Użytkownika z Parkingiem w trakcie trwania Usługi parkingowej.

 1. Rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w ofercie Serwisu oraz obsługi posprzedażowej.

Rolą Parkingu jest:

 • dostarczanie do Usługodawcy ofert parkingu, w tym informacji o cenie usługi obejmującej w szczególności postój samochodu na terenie parkingu oraz ceny dodatkowych usług, z których korzysta Użytkownik;

 • dostarczanie do Usługodawcy danych i informacji niezbędnych do realizacji Usług parkingowych;

 • udostępnianie Usługodawcy prezentacji zdjęć parkingu i samochodów transferowych w dostarczanych do Usługodawcy ofertach;

 • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;

 • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Parking.

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji