Krk Parking Lotnisko

Parking Lotnisko Balice

Kapitana Mieczysława Medweckiego 13, 32-083 Balice

PARKLOT > Lotnisko Kraków Balice > Parking Krk Parking Lotnisko

Ogólne

Ekonomiczny parking przy Lotnisku w Krakowie – Balicach

KRK Parking Balice to ogrodzony i utwardzony parking naziemny znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie krakowskiego lotniska. 450 wygodnych miejsc postojowych w atrakcyjnych cenach, w pobliżu terminala Kraków Airport. Z uwagi na niewielki dystans i odpowiednią infrastrukturę spacer z parkingu na lotnisko zajmuje około 2 minut.

Bezpieczeństwo na parkingu przy Lotnisku Balice

KRK Parking to bezpieczne miejsce na pozostawienie samochodu na czas podróży. Prócz konkurencyjnych cen posiadamy monitoring, a obsługa parkingu dostępna jest 24h/7. Mimo dużej ilości oferowanych miejsc parkingowych KRK Parking jest kameralny i przyjazny dla kierowców. Dogodny dojazd i przestronność parkingu sprawiają, że parkowanie jest łatwe, a wypakowanie bagaży nie stanowi problemu.

Galeria

Opinie

4.3/5
Łatwość dojazdu
4.4 / 5
Standard parkingu
3.8 / 5
Obsługa parkingu
4.5 / 5

Robert Z.

5.0/5

15.06.2024 13:53
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5

Wszystko OK


TOMASZ B.

4.0/5

15.06.2024 12:10
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
4/5
Obsługa parkingu
5/5

Bardzo miły i kontaktowy Pan z obsługi parkingu. Bezproblemowy wjazd i wyjazd /kamera odczytuje nr rejestracyjny pojazdu/ Polecam i sam chętnie ponownie skorzystam.


Janusz P.

4.0/5

13.06.2024 11:53
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
4/5
Obsługa parkingu
5/5


Grzegorz M.

4.0/5

12.06.2024 17:28
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
4/5
Obsługa parkingu
4/5


Tomasz S.

3.0/5

10.06.2024 20:17
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
3/5
Obsługa parkingu
3/5

Nie widziałem obsługi parkingu o 4 nad ranem więc nie mogę ocenić to daje 3 jako neutralna ocena. Kałuże były dość uciążliwe do omijania na piechotę. Dodatkowo słabo oznakowane wyjscie od str parkingu bo chciałem wychodzić przez szlaban. Tam powinien być jakiś baner na górze typu exit albo coś bo nie widać na gdzie jest bramka do wyjścia po nocy. Reszta ok.


Joanna G.

5.0/5

06.06.2024 13:23
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5


Dariusz D.

5.0/5

05.06.2024 11:40
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5


Łukasz O.

5.0/5

05.06.2024 11:30
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5

Sprawnie i bezproblemowo, blisko lotniska


Grzegorz

4.0/5

03.06.2024 10:02
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
4/5
Obsługa parkingu
4/5


Agata W.

5.0/5

02.06.2024 15:22
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5

Przyjechałam, zostawiłam auto, później odebrałam. Nie miałam potrzeby kontaktować się z obsługą. Wszystko sprawnie i elegancko.


Czytaj więcej: Opinie o parkingu Krk Parking Lotnisko (454)

Mapa

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287), Usługodawca niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Serwisu umową dotyczącą usługi parkingowej pomiędzy Usługodawcą a podmiotami, będącymi właścicielami parkingów, którzy prezentują swoje oferty na Serwisie Usługodawcy. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na Serwisie Usługodawcy pochodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Rolą Usługodawcy jest:

 1. Umieszczanie w serwisie ofert usług parkingowych w brzmieniu przekazywanym przez właścicieli parkingów lub osoby odpowiedzialne za współpracę, w tym w zakresie cen. Usługodawca nie ma bowiem wpływu na wysokość ww. cen, nie modyfikuje ich oraz zawsze przekazuje najbardziej aktualne ceny, jakie udostępniają Parkingi oraz Partnerzy.

 1. Udzielanie podróżnym mailowo następujących informacji dotyczących głównych właściwości usługi:

 • lokalizacja Parkingu, dane kontaktowe do obsługi Parkingu;

 • Informacji dotyczących transferów, ewentualnie ich braku, w szczególności czasu ich trwania;

 • wszelkich udogodnieniach oferowanych przez Parking;

 • informacji o wymaganiach językowych, w przypadku, gdy skorzystanie przez podróżnego z niektórych usług parkingowych będzie zależało od skutecznej komunikacji ustnej;

 • informacji o dostępności usług parkingowych dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, a także, na wniosek podróżnego, dokładne informacje na temat możliwości ich dostosowania do jego potrzeb.

 1. Umieszczanie w serwisie informacji o:

 • cenie usługi parkingowej i sposobie dokonania zapłaty;

 • rodzaju dodatkowych kosztów, którymi Użytkownik może zostać obciążony;

 • prawie do rozwiązania przez Użytkownika umowy dotyczącej Usługi parkingowej w czasie przewidzianym przez Regulamin Serwisu przed rozpoczęciem Usługi parkingowej;

 • nazwie handlowej, adresie, wskazówkach dojazdu i godzinach pracy parkingu.

 1. Umożliwienie rezerwacji i zakupu usługi parkingowej oraz usług dodatkowych oferowanych przez Parking.

 1. Umożliwienie zakupu do usługi parkingowej ubezpieczenia oferowanego przez Partnera zewnętrznego niezwiązanego umową z Parkingiem – Inter Partner Assistance S.A.

 1. Dostarczanie indywidualnych informacji handlowych o ofertach Użytkownikom, którzy skontaktowali się z Serwisem za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 1. Prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych przez Użytkownika Umów, przez co rozumie się w szczególności przekazywanie informacji dotyczących rezerwacji od Parkingu oraz przekazywanie informacji od firmy ubezpieczeniowej, w przypadku takiego zakupu przez Użytkownika.

 1. Umożliwienie Użytkownikowi dokonywania zmian w rezerwacji w czasie przewidzianym przez Regulamin, przekazywanie wszelkich innych informacji mających wpływ na realizację Usługi parkingowej, a także wsparcie w zakresie komunikacji Użytkownika z Parkingiem w trakcie trwania Usługi parkingowej.

 1. Rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w ofercie Serwisu oraz obsługi posprzedażowej.

Rolą Parkingu jest:

 • dostarczanie do Usługodawcy ofert parkingu, w tym informacji o cenie usługi obejmującej w szczególności postój samochodu na terenie parkingu oraz ceny dodatkowych usług, z których korzysta Użytkownik;

 • dostarczanie do Usługodawcy danych i informacji niezbędnych do realizacji Usług parkingowych;

 • udostępnianie Usługodawcy prezentacji zdjęć parkingu i samochodów transferowych w dostarczanych do Usługodawcy ofertach;

 • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;

 • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Parking.

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji