Safe and Professional Airport Car Parks

Park for Less and Fly - Fast, Safely and Comfortably

Find a Parking Lot Near an Airport

Booking Modification or Cancellation
Free Airport Transfer
Booking Without a Credit Card
Lowest Price Guarantee
99% Satisfied Customers

Zaufaj wysokim standardom

Utwardzone nawierzchnie, wyznaczone miejsca parkingowe, wygodne chodniki i wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie Państwa na terminal. Do tego bardzo niskie ceny parkowania, nawet 5zł za dobę! Tak wyglądają parkingi dla klientów sieci parkingów ParkLot.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Powstaliśmy po to, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu podróżowanie, czyniąc je wygodniejszym i bezpieczniejszym. W trosce o bezpieczeństwo Waszego samochodu, wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom i dążąc do jeszcze wyższego standardu świadczonych usług, przywozy i dowozy na i z lotniska wykonujemy komfortowymi, klimatyzowanymi busami.

Oszczędzaj czas i pieniądze

System internetowy ParkLot pozwala Państwu w kilka chwil zarezerwować miejsce parkingowe na jednym z przylotniskowych parkingów w całej Polsce. Wystarczy wybrać lokalizację, planowany termin przyjazdu i czas postoju oraz wskazać formę płatności. Korzystając z naszego systemu, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również mają pewność, że miejsce parkingowe będzie na Was czekało, na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

Porównaj ceny na 70 parkingach lotniskowych

Check out the parking promotions!

We have reduced the prices of selected offers:

Over 500,000 satisfied customers

Read how our clients rate us

Parking Pyrzowice (Big Park)
, 01.10.2020 18:33:
Super obsługa, znacznie więcej niż sam bezpieczny parking. Polecam 100%
Parking Modlin (Bastion)
, 26.09.2020 19:35:
I fly frequently to the UK. My normal parking company had no spaces available so I opted for Bastion. They were superb but the icing on the cake was that I didn't even have to phone for the chap to pick me up from Modlin - he was already waiting for me.
Parking Wroclaw (Parking Pod Żyrafą)
, 25.08.2020 22:11:
Miła obsługa, dobra komunikacja. Polecam ten parking!
Parking Okecie (Park for you)
, 24.08.2020 11:24:
Bardzo dobrze. Po odstawieniu aua kierowca natychmiast odwiózł na lotnisko. Po powrocie przyjechał w ciągu 10 minut. Szybko i sprawnie