PARKLOT > Artikel > Jak wybrać parking przy lotnisku Chopina? Parking Okęcie porównywarka

Jak wybrać parking przy lotnisku Chopina? Parking Okęcie porównywarka

Podróż, niezależnie od tego czy jest służbowa czy prywatna, powinna być przede wszystkim dobrze rozpoczęta. Im mniej stresu na początku, tym łatwiejszy w realizacji będzie cały wyjazd. Dlatego na lotnisko najlepiej jest udać się własnym samochodem, a później po prostu wsiąść do samolotu i czym prędzej dolecieć do celu. Aby nie przepłacić za parking Okęcie porównywarka wskaże nam ten najkorzystniejszy.

Parking Okęcie porównywarka

Dlaczego warto przyjechać na lotnisko własnym samochodem?

To pytanie wydaje się być uzasadnione. Na lotnisko Chopina można oczywiście dojechać komunikacją miejską, pociągiem lub taksówką. To jednak nie zawsze jest dobre rozwiązanie. Przede wszystkim przyjazd na lotnisko swoim autem sprawia, że jesteśmy w pełni niezależni. Komunikacja miejska bywa zawodna. Autobusy często się spóźniają, a zdarza się również, że w ogóle nie przyjeżdżają. Dodatkowo do komunikacji miejskiej to my musimy się dostosować. Autobus na nas nie poczeka a oczekiwanie na następny może skutkować spóźnieniem na lot. Taksówki na lotnisko są zwykle kilkakrotnie droższe od standardowych kursów.

W cenie przejazdu przez Warszawę można mieć parking w pobliżu lotniska na całą długość naszego wyjazdu. Własny samochód przyda się szczególnie, jeśli nasz lot powrotny opóźni się. Nie będziemy zmuszeni do długiego oczekiwania na komunikację, bądź korzystania z drogich taksówek. Wystarczy wsiąść do samochodu i spokojnie wrócić do domu. Kwestia wysokich kosztów taksówek i niepewnej komunikacji to jednak nie jedyne argumenty za tym, żeby dojechać na lotnisko własnym samochodem.

O ile podróż w pojedynkę nie jest zbyt uciążliwa o tyle przejazd taksówką czy komunikacją w większej grupie bądź całą rodziną może być po prostu bardzo trudny i stresujący. Wsiadając do komunikacji miejskiej z bagażami, małymi dziećmi i w stresie, ryzykujemy pozostawienie czegoś w autobusie. Jadąc własnym samochodem, część, rzeczy możemy spakować już dzień przed wyjazdem. Potem spokojnie dołożyć resztę, a dzieci usadzić w fotelikach. Ta opcja jest dużo wygodniejsza i zapewni nam spokój od początku do samego końca naszych wakacji. Wykorzystując parking Okęcie porównywarka pomoże nam wybrać taki, który nie tylko będzie tani, ale również zadba o bezpieczeństwo naszego samochodu podczas wakacji. 

Jak dojechać na lotnisko Chopina?

Dojazd na lotnisko Chopina to problem dotyczący nie tylko mieszkańców Warszawy. O ile warszawiacy mogą skorzystać z komunikacji lokalnej bądź taksówek, o tyle dla przyjezdnych z innych miast bywa to bardzo uciążliwe. Osoby niekorzystające, na co dzień z komunikacji miejskiej mogą się po prostu pogubić i spóźnić na lot. Dodatkowo zgranie pociągu z innego miasta z transportem na lotnisko może być bardzo trudne, a w godzinach nocnych prawie niemożliwe. Zamiast sprawnie dojechać na lotnisko, wsiąść do samolotu i cieszyć się wakacjami trzeba przebrnąć przez bardzo stresujący etap podróży. Dlatego dużo lepszym pomysłem jest przyjazd na lotnisko własnym samochodem i pozostawienie go na parkingu. Co ważne wszystkie parkingi zapewniają transfer pod sam terminal. My nie musimy się niczym martwić. 

Usługi parkingowe przy lotnisku Chopina

Parkingów przy lotnisku Chopina jest bardzo wiele. Od niewielkich mieszczących jedynie kilkadziesiąt samochodów, po ogromne, na których można zmieścić nawet kilka tysięcy aut. Wszystkie one świadczą różnego rodzaju usługi. Parking Okęcie porównywarka pozwoli nam wybrać najlepszy parking dla nas. Parkingi różnią się od siebie nie tylko wielkością, ale również odległością od terminala. Część z nich znajduje się w odległości spaceru od wejścia, część wymaga dojazdu autobusem. Te położone bliżej zwykle są nieco droższe, te dalej zapewniają z kolei transfer często pod samo wejście do terminala odlotów. Parking Okęcie porównywarka PARKLOT proponuje między innymi: 

Transfery na dużych parkingach w szczycie sezony odbywają się, co kilka, kilkanaście minut, te mniejsze udostępniają numer telefonu, na który należy zadzwonić chwilę po wylądowaniu. Sam postój i transfer to jednak nie jedyne propozycje, które mają dla nas parkingi. Część z nich oferuje również mycie samochodu podczas naszej nieobecności, pranie tapicerki, oraz liczne ubezpieczenia, gwarantujące bezpieczeństwo naszego auta. Parkingi, w odróżnieniu od komunikacji miejskiej, są całodobowe. Nie musimy obawiać się, że po wylądowaniu nie będziemy mieli jak wrócić do domu. Czas oczekiwania na transfer na lotnisko umili nam darmowe wifi. 

Parking Okęcie porównywarka

Osoba, która po raz pierwszy korzysta z usług parkingu przy lotnisku Chopina, ma prawo czuć się nieco zagubiona. Parkingów jest bardzo wiele, różnią się one cenami i zakresem usług, wybór tego właściwego może wydawać się trudny. Dlatego zanim przystąpimy do rezerwacji konkretnego parkingu najlepiej jest skorzystać z porównywarki. Wskaże nam ona ofertę, która spełni wszystkie nasze wymagania. Osoby potrzebujące faktury powinny zwrócić uwagę, czy wybrany przez nich parking, je wystawia. Ci, którzy chcieliby po przyjeździe coś zjeść powinni zwrócić uwagę czy w pobliżu parkingu znajduje się jakiś lokal gastronomiczny, a pasażerowie, dla których najważniejsza jest po prostu cena z łatwością znajdą ten najkorzystniejszy. Dzięki porównywarce parkingów w kilka chwil można dobrać parking, który spełni wszystkie nasze wymagania.