Parking Lotnisko Wrocław Strachowice

Rezerwacja na tym lotnisku tymczasowo niedostępna.

Lotnisko Wrocław im. Mikołaja Kopernika zostało wybudowane w latach 30 na potrzeby niemieckiego lotnictwa wojskowego. W 1945 roku rozpoczęło cywilną działalność lotniczą. Obecnie jest obsługiwane przez 7 regularnych linii lotniczych. W 2013 roku czytelnicy „Business Traveller Poland” uznali to lotnisko za najlepszy regionalny port lotniczy w Polsce.

Jak dojechać na lotnisko Wrocław?
Port lotniczy położony jest w południowo-zachodniej części Wrocławia, około 10 kilometrów od centrum miasta, przy ulicy Granicznej 190. W pobliżu lotniska przebiega Autostradowa Obwodnica Wrocławia, można dostać się na nią zarówno od strony Warszawy z drogi S8, Poznania z drogi krajowej nr 5, ale również z drogi krajowej nr 8, jak i autostrady A4.

Parking lotnisko Wrocław
Jeżeli ktoś martwi się tym, gdzie zostawić samochód na czas podróży, to nasza firma rozwiąże ten problem. Oferujemy strzeżony, oświetlony i ubezpieczony parking w pobliżu lotniska. Koszt to około 5 złotych za dobę. Wszelkie formalności można załatwić przez Internet. Wszelkie zmiany lub anulowanie rezerwacji są bezpłatne. Zapewniamy również darmowy transport busem z parkingu pod terminal, a następnie z powrotem.