Eurostyle Parking

ul. Żwirki i Wigury 42, 02-143 Warszawa

52.214145, 20.988923

PARKLOT > Lotnisko Lotnisko Okęcie Chopina Warszawa > Parking Eurostyle Parking

już od 100.00zł

Ogólne

Wylatujesz z Warszawy na wymarzone wakacje lub w biznesową podróż? Szukasz taniego i bezpiecznego postoju dla swojego samochodu na czas wyjazdu? Skorzystaj z usług Eurostyle – całodobowego parkingu przy lotnisku Okęcie.

Od lotniska im. Chopina parking Eurostyle zlokalizowany przy ulicy Żwirki i Wigury 42 dzieli jedynie 5 minut jazdy (3 km). Znakomite położenie zapewnia podróżującym bezstresowy wylot i komfortowy odbiór samochodu po przylocie.

Odpowiednio zadbano również o bezpieczeństwo pozostawionych na prywatnym parkingu samochodów. Te przechowywane są na w pełni ogrodzonym terenie z monitoringiem CCTV. Dodatkowo każde z aut na parkingu ubezpieczone jest do kwoty 20 000 zł za ewentualne szkody materialne.

Maksymalny komfort wylatującym z Warszawy zapewnia transfer z parkingu na Okęcie i odbiór spod terminala po przylocie – dostępny całkowicie za darmo przy rezerwacji online. Kursy z parkingu odbywają się z poszanowaniem czasu klienta – zawsze na jego życzenie, a nie po zapełnieniu samochodu. Przewóz dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Chcesz zjeść przed podróżą? A może potrzebujesz wymienić walutę na obcą? Z parkingiem przy lotnisku Chopina to możliwe! Na miejscu znajduje się kantor wymiany walut, bar restauracyjny, a nawet warsztat samochodowy, oferujący usługi z zakresy mechaniki, blacharstwa i lakiernictwa, a także sprawdzanie opon i ich wymianę. Na parkingu nie brakuje również dostępu do toalety, Wi-Fi, poczekalni i przechowalni bagażu.

Sprawdź ceny parkingu przy Okęciu, zarezerwuj miejsce i leć spokojnie!

Opinie

4.6

ANAIT JAJCZYK

Super polecam

Darek

Niezbyt miła obsługa

Damian Piekielny

Angelika

Droga na lotnisko średnio, byliśmy umówieni na konkretna godzinę, nikogo nie było wiec dzwoniliśmy zaspany pan miał zaraz wyjść zeszło mu się ponad 10 min, po czym ani be ani me wszedł do środka i się krzątał, zero kontaktu, dopiero jak weszłam i zaczęłam zadawać pytania to pan odpowiedział, w rezultacie zeszło się 30 min na czekaniu, przepakowywaniu i przejechaniu na drugi parking. Za to droga powrotna super, przemiły człowiek, konkretny, pomógł z walizkami i zjawił się bardzo szybko😉 Dlatego odczucia mieszane. Ale myśle ze jeszcze skorzystamy

Jacek K.

Wszystko zorganizowane bardzo dobrze. Blisko lotniska, mega szybki transfer w obie strony, kulturalni kierowcy. Następnym razem też wybierzemy ten parking. Szczerze polecam!!!

Adam Kral

Grażyna Jeszke

Jestem zadowolona z obsługi parkingu. Polecam

bartosz wojciechowski

Wiesława Nowosad

TOMASZ GOTLIB

wszystko OK polecam

Czytaj więcej: Opinie o parkingu Eurostyle Parking (637)

Mapa

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji