EURO Parking

Cholerzyn 395, gmina Liszki

50.053153, 19.800824

PARKLOT > Lotnisko Lotnisko Kraków Balice > Parking EURO Parking

już od 60.00zł

Ogólne

Euro Parking lotnisko Balice/Kraków

Jeśli zależy Ci na najwyższym poziomie obsługi klienta; usłudze klasy premium to Euro Parking przy Porcie Lotniczym im. Jana Pawła II w Krakowie/Balicach będzie idealnym wyborem. Wydajne oświetlenie, monitoring, wykwalifikowana kadra i wysokiej klasy nawierzchnia sprawią, że gdy udasz się w podróż lotniczą Twoje auto zostanie dobrych rękach.

Jakość

Obsługa parkingu zapewni Ci komfortową i kompletną obsługę przez odlotem/po wylocie. Parking posiada foteliki samochodowe dla najmłodszych, co gwarantuje Twojemu dziecku w pełni bezpieczny transfer do terminalu. Parking jest czynny przez całą dobę. Pracownicy parkingu odznaczają się wyjątkowo przyjaznym podejściem do klienta. Obsługa rozwiąże wszystkie Twoje problemy.

Bezpieczeństwo

Parking jest ubezpieczony od kradzieży. Zostawiając tutaj auto nie ryzykujesz, że w czasie, w którym będziesz na urlopie lub w podróży służbowej Twoje auto padnie ofiarą kradzieży czy uszkodzenia. Pozostawione na parkingu samochody przez całą dobę obserwowane są przez system nowoczesnych kamer. Kamery wspomagają pracę Ochroniarzy, czuwających nad bezpieczeństwem aut przez całą dobę.

Usługi dodatkowe

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientom parking oferuje osobom z niego korzystającym bezpłatny dostęp do ksera i Wi-Fi. To idealny towarzysz podróży biznesowych. W razie problemów z rezerwacją hotelu wszystkie problemy rozwiążesz już na parkingu. Napijesz się tu świeżo parzonej kawy. Gdyby Twoje auto uległo jakiejkolwiek awarii lub rozładowałby się w nim akumulator, parking ściągnie na miejsce fachową pomoc. Gdyby podczas podróży Twój samochód stracił powietrze w kołach, obsługa parkingu niezwłocznie napełni je powietrzem za pomocą kompresora.

Opinie

4.9

Beata Dybczak

Michał

Bardzo sympatyczna obsługa.

Izabela Gacoń

tomasz wawrzacz

super super super!!!!!!!!!!!!!polecam na 100%

Piotr Skorek

ZOFIA WRONA

Polecam-parking czysty, utwardzony, oświetlony, obsługa/panowie mili, szybki dowóz i przywóz z lotniska.

Sławomir Maciąg

grzegorz baca

Szczerze polecam

Ewa Wieczorek-Anani

Czytaj więcej: Opinie o parkingu EURO Parking (527)

Mapa

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji